Sofitel Agadir Royal Bay Resort

Minimalna cena / dzień: 71 €

Plaża:

Pokryta jest miękkim, śnieżnobiałym piaskiem. Plaża wyposażona jest w wygodne leżaki, sofy, parasole. Woda jest ciepła, głębokość ustawiona gładko.

Opis:

Hotel jest w stylu neomarokańskim. Palmy, fontanny, drewniane podesty i kamienne altany w stylu antycznym zdobią wewnętrzny teren. Jest tu wiele przyjemnych rzeczy. Gościom serwowana jest kawa w świecącym blaskiem miedzianym naczyniu, ścieżki są oświetlone zabytkowymi i zdobionymi lampami, na stołach zapalane są świece…

Sofitel Agadir Royal Bay Resort to hotel pierwszej linii z prywatną plażą. Jest też kort tenisowy, siłownia, sauna, centrum SPA, klub nocny, scena koncertowa, na której występują zespoły na żywo. Goście mogą skorzystać z usług opieki nad dziećmi, zrelaksować się w barze oraz prowadzić negocjacje biznesowe w centrum biznesowym. Dla dzieci przygotowano oddzielny kompleks zabaw na świeżym powietrzu.

Pokoje są przestronne, z widokiem na ocean, ale bez balkonów. Wewnątrz znajduje się minibar, telewizor panoramiczny, lodówka, sejf. Wi-Fi jest dobre, sprzątanie odbywa się codziennie, łóżka są wygodne.

Koncerty, układy taneczne i inne występy odbywają się wieczorami w holu. Dla gości organizowane są wycieczki po mieście i okolicy, kursy mistrzowskie, dyskoteki. Jedzenie jest w porządku: jest wiele potraw i są smaczne, ale jedzenie jest drogie. Jednak w pobliżu znajduje się kilka restauracji z niższymi cenami.

Sofitel Agadir Royal Bay Resort
Przewiń na górę