Royal Atlas & Spa (5 stars)

Minimalna cena / dzień: 70 €

Plaża:

Plaża jest szeroka i pokryta piaskiem. Wyposażona jest w parasole, leżaki i punkty pierwszej pomocy. Na brzegu dyżurują ratownicy. Wejście do wody jest niskie.

Opis:

Hotel jest w stylu marokańskim z ciekawymi rozwiązaniami projektowymi. Budynki i pokoje lśnią nowością, dziedziniec zadbany i idealnie czysty. Jest promenada i teren spacerowy. Ogromny basen zajmuje większość dziedzińca. Otaczają go drewniane leżaki, bary, meble tapicerowane. Terytorium ozdobione jest palmami, zielonymi trawnikami, kaktusami. Spokój gości zapewnia bezpieczeństwo; przy wejściu zainstalowana jest brama, która otwiera się za pomocą karty-klucza.

Pokoje są przestronne, z umeblowanymi balkonami i designerskimi naprawami. Wyposażone są w telewizory, minibary, sejfy, suszarki do włosów. Sprzątanie i zmiana ręczników odbywa się codziennie.

Śniadanie serwowane jest w formie bufetu. Obiady i kolacje serwowane są według standardu A la Carte. Porcje są ogromne, a ceny nie wyższe niż w okolicznych sklepach. W pobliżu znajduje się wiele sklepów i kawiarni.

Hotel Royal Atlas & Spa na 1. linii z prywatną plażą posiada pokój zabaw dla dzieci, centrum SPA, siłownię, pralnię, gabinet masażu. jest to idealne miejsce na spokojne i relaksujące wakacje.

Royal Atlas & Spa (5 stars)
Przewiń na górę