Mazagan Beach & Golf Resort

Minimalna cena / dzień: 118 €

Plaża: Jest ogromny i zadbany. Rano duże fale i chłodna woda. Po południu ocean się nagrzewa. Idealne miejsce na wypoczynek z dziećmi.

Opis:

Hotel położony jest w cichej i pięknej okolicy otoczonej zielenią. Znajduje się 15 minut jazdy od El Jadida. Posiada ogromny dziedziniec z ogrodami, lasami, polem golfowym, torami gokartowymi i czterokołowymi oraz terenem do jazdy konnej i na wielbłądach. Terytorium ozdobione jest palmami, krzewami kwiatowymi, elementami dekoracyjnymi wykonanymi z naturalnego drewna.

W hotelu znajduje się klub dla dzieci, kilka restauracji, duża siłownia, centrum SPA, kasyno, sauna, klub nocny z DJ-ami, salon kosmetyczny. Jak również ponad 50 innych udogodnień. Gościom oferujemy opiekę nad dziećmi, transfery lotniskowe, bezpłatne taksówki oraz całodobową obsługę pokoju.

Nawet najtańsze pokoje są duże. Wyposażone są w duże wanny, balkony z widokiem na ocean, panoramiczne okna. Salony sprzątane są codziennie, ręczniki, kapcie i kosmetyki hotelowe są regularnie aktualizowane.

Hotel oferuje 2 opcje wyżywienia: „tylko śniadanie” i „all inclusive”. Wszystkie potrawy przyrządzane są ze świeżych produktów i są pięknie podane. Jest jedzenie dla wegan i wegetarian.

Dla gości dostępne są przejażdżki czterokołowcami.

Mazagan Beach Hotel & Golf Resort z prywatną plażą to mekka dla tych, którzy kochają wygodę, ciekawą rozrywkę i pierwszorzędną obsługę.

Mazagan Beach & Golf Resort
Przewiń na górę