La Sultana Oualidia (5 stars)

Minimalna cena / dzień: 499 €

Plaża:

Jest piaszczysty, płaski, zadbany. Na brzegu znajduje się molo. Wejście do wody jest gładkie, ocean ciepły i przejrzysty.

Opis:

Hotel-pałac z piękną laguną, bujnymi ogrodami, orientalnym urokiem. Jej budynki i wnętrza ozdobione są ekologicznymi materiałami. Na wewnętrznym terenie znajduje się ogromny basen z widokiem na zatokę.

Główną atrakcją hotelu jest centrum SPA i łaźnia turecka. Oferują zabiegi przeciwstarzeniowe, masaże lecznicze i relaksacyjne, aromaterapie…

Jedzenie jest doskonałe. Gości częstują świeże ryby, homary, kilka rodzajów mięs, sałatki krabowe, orientalne słodycze. Gotują dania europejskie, marokańskie, wegetariańskie i wegańskie. Między obiadem a kolacją podawane są ostrygi, krewetki i inne przysmaki.

Pokoje hotelowe są urządzone prosto, ale gustownie. Wyróżniają się dużymi rozmiarami, oryginalnymi meblami, orientalnym designem.

Organizujemy wycieczki statkiem, wycieczki do ośrodka narciarskiego, wycieczki, wędkowanie. W hotelu znajduje się pralnia chemiczna, kantor wymiany walut, sala bankietowa, kilka basenów (w tym dla dzieci i baseny kryte).

Hotel La Sultana Oualidia z prywatną plażą to idealna opcja dla fanów relaksujących wakacji i zabiegów SPA.

La Sultana Oualidia (5 stars)
Przewiń na górę