L’ Amphitrite Palace Resort & Spa

Minimalna cena / dzień: 154 €

Plaża:

Jest szeroka, pokryta miękkim i przyjemnym w dotyku piaskiem. Ocean jest czysty, fale średnie, woda ciepła od połowy maja do początku września.

Opis:

Hotel położony jest nad oceanem, na przedmieściach Rabatu. Budynki mieszkalne ozdobione są w formie pałaców. Świecą nowością i śnieżnobiałym kolorem. Dziedziniec ozdobiony jest podświetlanym basenem i bujnymi palmami.

W hotelu znajduje się basen panoramiczny, jacuzzi, centrum SPA. Jest tu kilka barów, restauracja, sala konferencyjna, siłownia, centrum biznesowe. Dla gości organizowane są wycieczki do głównych atrakcji Maroka, koncerty muzyczne, kursy mistrzowskie.

Pokoje mają panoramiczne okna i widok na ocean. Są wyposażone w klimatyzację, minibary, lodówki, telewizory panoramiczne.

Śniadanie serwowane jest w formie bufetu. Lokalne porcje są duże, a dania smaczne. Powinieneś spróbować jamon – nawet w Madrycie nie będzie lepiej przyrządzony.

Jeśli szukasz cichego i spokojnego miejsca, hotel pierwszej linii L’ Amphitrite Palace Resort & Spa z prywatną plażą jest dla Ciebie idealny.

L’ Amphitrite Palace Resort & Spa
Przewiń na górę