Hotel Sofitel Agadir Thalassa Sea & Spa (5 stars)

Minimalna cena / dzień: 105 €

Plaża:

Jest duży, czysty z dobrą infrastrukturą. Wejście do wody jest gładkie, morze ciepłe i przejrzyste.

Opis:

Ten hotel jest odpowiedni na relaksujące i wyważone wakacje na wybrzeżu Maroka. Znajduje się na obrzeżach miasta w cichej i spokojnej okolicy. Najbliższe restauracje i sklepy znajdują się w odległości 7-10 minut spacerem. Lokalny kontyngent to dorośli i bogaci ludzie, którzy cenią wygodę, dobrą obsługę i piękną przyrodę.

Hotel jest pomalowany na czarno-biało. Zdobią go obrazy, rzeźby, wyrafinowane łuki, orientalny wystrój i antyczne meble. Pokoje są średniej wielkości z widokiem na ocean i umeblowanymi balkonami. Są wyposażone w wydajną klimatyzację, telewizory panoramiczne, lodówki, minibary, bezpłatne zestawy artykułów higienicznych.

W hotelu znajduje się kort tenisowy, sauna, kilka basenów, centrum SPA, siłownia, gabinet masażu. Dobre Wi-Fi jest dostępne na całym terenie hotelu. Do dyspozycji gości jest pralnia i sala konferencyjna.

Na wewnętrznym terytorium znajduje się wiele leżaków, obok centralnego basenu znajduje się bar. Jedzenie jest pyszne. Możesz liczyć na świeże produkty, piękną dekorację potraw, różnorodność potraw. Osobnym bonusem jest duży wybór świeżych soków.

Podsumowanie: Hotel Sofitel Agadir Thalassa Sea & Spa z prywatną plażą to drogie, piękne i wygodne miejsce na relaksujące wakacje.

Hotel Sofitel Agadir Thalassa Sea & Spa (5 stars)
Przewiń na górę