Banyan Tree Tamouda Bay (5 stars)

Minimalna cena / dzień: 283 €

Plaża:

Jest piaszczysta, z niewielką domieszką kamyczków. Ma duże rozmiary, idealną czystość i dobrą infrastrukturę.

Opis:

Luksusowy hotel nad morzem. Budynki, pomieszczenia i dekoracja zewnętrzna wykonane są w tradycyjnym marokańskim stylu. Goście są zakwaterowani w willach z widokiem na ocean z prywatnymi basenami, wydajną klimatyzacją i telewizorami panoramicznymi. Pokoje ozdobione są łukowymi otworami, orientalnymi tkaninami, meblami i wykończeniami wykonanymi z naturalnych materiałów (kamień, drewno, marmur).

W hotelu znajduje się centrum SPA z masażami i zabiegami kosmetycznymi. Tam możesz się zrelaksować, poprawić swój wygląd i zdrowie. Siłownia, bar na środku basenu, pralnia chemiczna i jacuzzi również działają dla gości.

Hotel Banyan Tree Tamouda Bay z prywatną plażą organizuje wycieczki terenowe do Chefchouen (Blue City) i innych ciekawych miejsc w kraju. Goście są przewożeni wygodnymi pojazdami (sedanami i minibusami Mercedes oraz samochodami innych znanych marek).

W pobliżu hotelu znajduje się przepiękna zatoka. Sąsiednie plaże są idealne na długie spacery ze zwierzętami (tak, można tu mieszkać ze zwierzętami).

Jedzenie jest smaczne. Oprócz standardowego zestawu dań, gości rozpieszczają homary, kraby, orientalne słodycze i inne przysmaki.

Banyan Tree Tamouda Bay (5 stars)
Przewiń na górę